Routes bij bezienswaardigheid EMTÉ

EMTÉ Supermarkten is een Nederlandse supermarktformule en is onderdeel van een consortium van Jumbo en Coop met 131 supermarkten in Nederland. Op 19 maart 1948 begon Mechie Trommelen een slagerij in Waalwijk. Deze slagerij vormde de basis voor de huidige supermarktorganisatie. Een tweede slagerij werd in Drunen geopend. Omdat een kruidenier in Drunen ook vlees ging verkopen, besloot Mechie Trommelen om in 1965 een supermarkt te openen onder de naam Em-Té (toen nog geschreven met streepje). De naam staat voor de initialen van de oprichter: M.T. In 1969 werd een filiaal geopend in Waalwijk.

Wij hebben de volgende routes gevonden die in, door óf nabij deze bezienswaardigheid lopen.
Ben je op zoek naar een fietsroute in of nabij waarbij de bezienswaardigheid Routes bij bezienswaardigheid EMTÉ is opgenomen? Bekijk hier welke routes er zijn.
OP DE KAART

Upload jouw route

Heb jij een mooie route gereden of gelopen? Stuur deze dan in.

Routes op de kaart: Lijst

Nieuwste routes

Combi Anloo en Rolde

Een combinatie van de MTB route Anloo met Rolde voor als je net iets meer wilt. Beide routes komen vlak langs elkaar en de verbindingsroute is duidelijk aangegeven.

Anloo Drenthe Favoriet

&rotox

Bochtige route

Dalfsen Overijssel Favoriet

Route slingerberg

.

Baexem Limburg Favoriet

IJsselmeer Markermeer Vissers Dorp Route

IJsselmeer Markermeer route die start van uit de carpool in Zwolle die lang vele vissers dorpjes gaat.

Zwolle Overijssel Favoriet